Vouchery

Narozeninové focení

Během hodiny uděláme spoustu krásných záběrů a byla by škoda jich mít jen 5 toto je speciální balíček základně upravených fotografií cca 20 ks krásných momentů z vyzdobeného ateliéru. Dort není v ceně.

2 600,00 Kč

Párové focení na Vyšehradě s láhví Prosecca

Co si udělat pár hezkých vzpomínek na dece, zapít to proseccem a projít se po Vyšehradě? Vezměte svého partnera nebo partneru na procházku a já zachytím Vaše společné chvíle třeba právě u západu slunce, focení trvá 40- 50 minut, doporučuji si vzít více oblečení sebou nebo klidně i nějaké Vaše rekvizity o deku,láhev a skleničky se postarám já. Z focení obdržíte do 14 dnů galerií cca 60 náhledových fotografií, ze kterých si vyberet 5 finálních fotografií, které budou detailně upraveny a obdržíte je elektronicky v barevném a černobílém provedení.

2 500,00 Kč 3 000,00 Kč

Rodinné mini venkovní focení v Poděbradech

Venkovní mini focení probíhá  v Poděbradech  během malé procházky / 30 min / se projdeme a uděláme několik záběrů, které obdržíte v galerii cca 80 náhledů a z té si vyberete 5 finálních fotek, které budou detailně upraveny a zaslány v elektronické podobě v barevném a černobílém provedení.

2 000,00 Kč 2 400,00 Kč

Newborn focení Poděbrady

Zachytit ty nejkrásnější okamžiky prvních dnů miminka chce nějaký ten  čas, takže si na Vás nechám vždy alespoň dvě hodiny a někdy je třeba i více času :) Máme tak čas v klidu kojit, krmit a uspávat :) Fotíme spící miminko na několika různých pozadích, většinou máte 8 různých scén včetně fota s rodiči.  Obdržíte cca okolo 100 náhledů, ze kterých si vyberete 8 fotografií a ty jsou poté detailně upraveny dle dohody a vyhotoveny i v černobílé variantě, elektronicky, možnost tisku přímo v galerii.

2 900,00 Kč 3 300,00 Kč

Workshop pro začínající fotografy - Praha Vyšehrad

Během dvouhodinové procházky na Vyšehradě v Praze si ukážeme základní nastavení clony, času isa, budeme fotit osoby, ale také budovy, zaměříme se na slunce, kde a kdy fotit.  Na focení můžete použít foťák případně mobil, který má režim portrétu a je u něj možné nastavit clonu. Kurz je určen začátečníkům a probíhá v malé skupince maximálně tří fotografů.

1 399,00 Kč 2 000,00 Kč

Těhotenské focení v Praze nebo v Poděbradech

Focení v parku na Kolonádě v Poděbradech nebo v Praze na Vyšehradě. Za necelou hodinku uděláme okolo 400 záběrů, vy pak obdržíte elektronicky svoji galerii s 60 -100 základně barevně upravenými fotografiemi ,ze které si sami vyberete 6 Ks fotografií a ty obdržíte, jak v barevné, tak v černobílé variantě elektronicky.

2 300,00 Kč 2 600,00 Kč

Ateliérové hodinové focení

Během hodiny focení vytvoříme okolo 300 záběrů, klient obdrží online galerii cca 60 nej záběrů z té si vybere 6 ks, které budou detailně upraveny a vyhotoveny v barevném a černobílém provedení, obdrží tedy 12 ks elektronicky.

2 600,00 Kč

WORKSHOP focení pro začínající fotografy - dárkový voucher Poděbrady

Během dvouhodinové procházky po Poděbradech si ukážeme základní nastavení clony, času isa, budeme fotit osoby, ale také budovy, zaměříme se na slunce, kde a kdy fotit.  Na focení můžete použít foťák případně mobil, který má režim portrétu a je u něj možné nastavit clonu. Kurz je určen začátečníkům a probíhá v malé skupince maximálně tří fotografů.

1 199,00 Kč 1 500,00 Kč

Focení ve White Castle studiu v Berouně

Darujte speciální  voucher, který splní každé ženě sen fotit se na nádherném místě, v krásných šatech a nechat se krásně nalíčit. Během hodiny focení uděláme několik různých záběrů, obdržíte online galerii náhledů a z té si vyberete 10 ks fotografií k detailní úpravě. Voucher má platnost jeden rok, zapůjčení šatů, líčení a pronájem studia si hradí klient sám.

4 500,00 Kč 5 500,00 Kč